СП Квалификации, УЕФА, Група Г

Група Г
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ХоландијаХоландија 10 7 2 1 33:8 +25 23
Плејоф
2 ТурцијаТурција 10 6 3 1 27:16 +11 21
3 НорвешкаНорвешка 10 5 3 2 15:8 +7 18
4 Црна ГораЦрна Гора 10 3 3 4 14:15 -1 12
5 ЛетонијаЛетонија 10 2 3 5 11:14 -3 9
6 ГибралтарГибралтар 10 0 0 10 4:43 -39 0
Квалификуван
Плејоф