СП Квалификации, УЕФА, Група Ф

Група Ф
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ДанскаДанска 10 9 0 1 30:3 +27 27
Плејоф
2 ШкотскаШкотска 10 7 2 1 17:7 +10 23
3 ИзраелИзраел 10 5 1 4 23:21 +2 16
4 АвстријаАвстрија 10 5 1 4 19:17 +2 16
5 Фарски ОстровиФарски Острови 10 1 1 8 7:23 -16 4
6 МолдавијаМолдавија 10 0 1 9 5:30 -25 1
Квалификуван
Плејоф