СП Квалификации, УЕФА, Група Е

Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 БелгијаБелгија 8 6 2 0 25:6 +19 20
Плејоф
2 ВелсВелс 8 4 3 1 14:9 +5 15
3 ЧешкаЧешка 8 4 2 2 14:9 +5 14
4 ЕстонијаЕстонија 8 1 1 6 9:21 -12 4
5 БелорусијаБелорусија 8 1 0 7 7:24 -17 3
Квалификуван
Плејоф