СП Квалификации, УЕФА, Група Д

Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ФранцијаФранција 8 5 3 0 18:3 +15 18
Плејоф
2 УкраинаУкраина 1 8 2 6 0 11:8 +3 12
3 ФинскаФинска 1 8 3 2 3 10:10 0 11
4 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 8 1 4 3 9:12 -3 7
5 КазахстанКазахстан 8 0 3 5 5:20 -15 3
Квалификуван
Плејоф