СП Квалификации, УЕФА, Група Ц

Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ШвајцаријаШвајцарија 1 8 5 3 0 15:2 +13 18
Плејоф
2 ИталијаИталија 1 8 4 4 0 13:2 +11 16
3 Северна ИрскаСеверна Ирска 8 2 3 3 6:7 -1 9
4 БугаријаБугарија 8 2 2 4 6:14 -8 8
5 ЛитванијаЛитванија 8 1 0 7 4:19 -15 3
Квалификуван
Плејоф