СП Квалификации, УЕФА, Група Б

Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ШпанијаШпанија 8 6 1 1 15:5 +10 19
Плејоф
2 ШведскаШведска 8 5 0 3 12:6 +6 15
3 ГрцијаГрција 8 2 4 2 8:8 0 10
4 ГрузијаГрузија 8 2 1 5 6:12 -6 7
5 КосовоКосово 8 1 2 5 5:15 -10 5
Квалификуван
Плејоф