СП Квалификации, УЕФА, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 СрбијаСрбија 1 8 6 2 0 18:9 +9 20
Плејоф
2 ПортугалијаПортугалија 1 8 5 2 1 17:6 +11 17
3 ИрскаИрска 1 8 2 3 3 11:8 +3 9
4 ЛуксембургЛуксембург 1 8 3 0 5 8:18 -10 9
5 АзербејџанАзербејџан 8 0 1 7 5:18 -13 1
Квалификуван
Плејоф