Европско првенство, Квалификации, Група H
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ТурцијаТурција 1 6 5 0 1 14:2 12 15
2 ФранцијаФранција 1 6 5 0 1 19:4 15 15
3 ИсландИсланд 6 4 0 2 10:9 1 12
4 АлбанијаАлбанија 6 3 0 3 10:9 1 9
5 МолдавијаМолдавија 6 1 0 5 2:17 -15 3
6 АндораАндора 6 0 0 6 0:14 -14 0