Европско првенство, Квалификации, Група D
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ДанскаДанска 1 7 4 3 0 22:5 17 15
2 ШвајцаријаШвајцарија 1 7 4 2 1 13:5 8 14
3 ИрскаИрска 2 7 3 3 1 6:4 2 12
4 ГрузијаГрузија 8 2 2 4 7:11 -4 8
5 ГибралтарГибралтар 7 0 0 7 2:25 -23 0