Европско првенство, Квалификации, Група B
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 УкраинаУкраина 7 6 1 0 15:2 13 19
2 ПортугалијаПортугалија 6 3 2 1 14:6 8 11
3 СрбијаСрбија 6 3 1 2 12:13 -1 10
4 ЛуксембургЛуксембург 6 1 1 4 5:11 -6 4
5 ЛитванијаЛитванија 7 0 1 6 5:19 -14 1