Европско првенство, Квалификации, Група A
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АнглијаАнглија 4 4 0 0 19:4 15 12
2 ЧешкаЧешка 1 5 3 0 2 9:8 1 9
3 КосовоКосово 1 5 2 2 1 10:10 0 8
4 БугаријаБугарија 5 0 2 3 5:11 -6 2
5 Црна ГораЦрна Гора 5 0 2 3 3:13 -10 2