ЕП, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 ГерманијаГерманија 0 0 0 0 0:0 0 0
Плејоф
1 УнгаријаУнгарија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШкотскаШкотска 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШвајцаријаШвајцарија 0 0 0 0 0:0 0 0
Плејоф
1. коло. коло