Распоред и резултати

Табели

ОИ (Ж), Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 БразилБразил 3 2 1 0 8:1 7 7
2 КинаКина 3 1 1 1 2:3 -1 4
3 ШведскаШведска 3 1 1 1 2:5 -3 4
4 Јужна АфрикаЈужна Африка 3 0 1 2 0:3 -3 1
ОИ (Ж), Група Ф
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 КанадаКанада 3 3 0 0 7:2 5 9
2 ГерманијаГерманија 3 1 1 1 9:5 4 4
3 АвстралијаАвстралија 3 1 1 1 8:5 3 4
4 ЗимбабвеЗимбабве 3 0 0 3 3:15 -12 0
ОИ (Ж), Група Г
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 САДСАД 3 2 1 0 5:2 3 7
2 ФранцијаФранција 3 2 0 1 7:1 6 6
3 Нов ЗеландНов Зеланд 3 1 0 2 1:5 -4 3
4 КолумбијаКолумбија 3 0 1 2 2:7 -5 1