Серија A

Серија A
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Лига на шампиони
1 ИнтерИнтер 31 26 4 1 75:15 +60 82
Лига на шампиони
2 МиланМилан 31 21 5 5 60:34 +26 68
Лига на шампиони
3 ЈувентусЈувентус 32 18 9 5 45:24 +21 63
Лига на шампиони
4 БолоњаБолоња 31 16 10 5 45:25 +20 58
Лига Европа
5 РомаРома 31 16 7 8 56:35 +21 55
Квалификации за Конференциска лига
6 АталантаАталанта 30 15 5 10 55:34 +21 50
7 ЛациоЛацио 1 32 15 4 13 41:35 +6 49
8 НаполиНаполи 1 31 13 9 9 48:38 +10 48
9 ТориноТорино 32 11 12 9 31:29 +2 45
10 ФиорентинаФиорентина 30 12 7 11 42:35 +7 43
11 МонцаМонца 31 11 9 11 34:41 -7 42
12 ЏеноваЏенова 31 9 11 11 34:38 -4 38
13 ЛечеЛече 1 32 7 11 14 27:48 -21 32
14 КаљариКаљари 1 31 7 9 15 32:52 -20 30
15 УдинезеУдинезе 31 4 16 11 30:47 -17 28
16 ЕмполиЕмполи 32 7 7 18 25:48 -23 28
17 ВеронаВерона 31 6 9 16 28:42 -14 27
Испаѓање
18 ФрозинонеФрозиноне 31 6 8 17 38:61 -23 26
Испаѓање
19 СасуолоСасуоло 31 6 7 18 36:59 -23 25
Испаѓање
20 СалернитанаСалернитана 32 2 9 21 26:68 -42 15
Лига на шампиони
Лига Европа
Квалификации за Конференциска лига
Испаѓање
 

ЧЕТ, 18 јануари 2024