У20 СП, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 Сенегал У20Сенегал У20 3 2 1 0 5:0 +5 7
Плејоф
2 Колумбија У20Колумбија У20 1 3 2 0 1 8:2 +6 6
Плејоф
3 Полска У20Полска У20 1 3 1 1 1 5:2 +3 4
4 ТахитиТахити 3 0 0 3 0:14 -14 0
Плејоф