УЕФА Европа Лига, Група К
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Динамо КиевДинамо Киев 6 3 2 1 10:7 3 11
2 РенРен 1 6 3 0 3 7:8 -1 9
3 АстанаАстана 1 6 2 2 2 7:7 0 8
4 ЈаблонецЈаблонец 6 1 2 3 6:8 -2 5