УЕФА Европа Лига, Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АрсеналАрсенал 6 5 1 0 12:2 10 16
2 СпортингСпортинг 6 4 1 1 13:3 10 13
3 Ворксла ПолтаваВорксла Полтава 6 1 0 5 4:13 -9 3
4 КарабахКарабах 6 1 0 5 2:13 -11 3