УЕФА Европа Лига, Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЗенитЗенит 6 3 2 1 6:5 1 11
2 Славија ПрагаСлавија Прага 6 3 1 2 4:3 1 10
3 БордоБордо 1 6 2 1 3 6:6 0 7
4 КопенхагенКопенхаген 1 6 1 2 3 3:5 -2 5