Група 1
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ФлуминенсеФлуминенсе 6 4 2 0 9:5 +4 14
2 Коло КолоКоло Коло 6 1 3 2 4:5 -1 6
3 Серо ПортеноСеро Портено 1 6 1 3 2 4:5 -1 6
4 Алианса ЛимаАлианса Лима 6 0 4 2 5:7 -2 4
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 2
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Сао ПаолоСао Паоло 1 6 4 1 1 10:3 +7 13
2 Тажерес де КордобаТажерес де Кордоба 1 6 4 1 1 10:6 +4 13
3 Барселона ГвајакилБарселона Гвајакил 6 1 3 2 6:9 -3 6
4 КобресалКобресал 6 0 1 5 3:11 -8 1
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 3
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Д СтронгестД Стронгест 6 3 1 2 8:6 +2 10
2 ГремиоГремио 6 3 1 2 7:5 +2 10
3 УачипатоУачипато 1 6 2 2 2 7:9 -2 8
4 Естудијантес де Ла ПлатаЕстудијантес де Ла Плата 1 6 1 2 3 7:9 -2 5
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 4
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Атлетико ЖуниорАтлетико Жуниор 6 2 4 0 7:4 +3 10
2 БотафогоБотафого 6 3 1 2 7:6 +1 10
3 ЛДУ КитоЛДУ Кито 1 6 2 1 3 6:6 0 7
4 Университарио де ДепортесУниверситарио де Депортес 1 6 1 2 3 5:9 -4 5
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 5
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 БоливарБоливар 6 4 1 1 13:9 +4 13
2 ФламенгоФламенго 6 3 1 2 11:4 +7 10
3 ПалестиноПалестино 6 2 1 3 6:11 -5 7
4 МилионариосМилионариос 6 0 3 3 6:12 -6 3
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 6
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ПалмеирасПалмеирас 6 4 2 0 14:5 +9 14
2 Сан ЛоренцоСан Лоренцо 6 2 2 2 6:6 0 8
3 Индепендиенте Дел ВалеИндепендиенте Дел Вале 6 2 1 3 8:9 -1 7
4 Ливерпул МонтевидеоЛиверпул Монтевидео 6 1 1 4 6:14 -8 4
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 7
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Атлетико МГАтлетико МГ 6 5 0 1 14:6 +8 15
2 ПењаролПењарол 6 4 0 2 12:5 +7 12
3 Розарио ЦентралРозарио Централ 6 2 1 3 8:7 +1 7
4 КаракасКаракас 6 0 1 5 3:19 -16 1
Плејоф
Copa Sudamericana
Група 8
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Ривер ПлатаРивер Плата 6 5 1 0 12:3 +9 16
2 Насионал УругвајНасионал Уругвај 6 3 1 2 8:7 +1 10
3 ЛибертадЛибертад 6 2 1 3 7:8 -1 7
4 Депортиво ТахираДепортиво Тахира 6 0 1 5 2:11 -9 1
Плејоф
Copa Sudamericana