Супер Лига, Бараж

Супер Лига, Бараж
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ОФИ КритОФИ Крит 33 10 11 12 37:41 -4 41
2 АтромитосАтромитос 33 9 11 13 34:36 -2 38
3 ЈанинаЈанина 33 7 13 13 33:50 -17 34
4 Астерас ТриполисАстерас Триполис 1 33 5 16 12 23:36 -13 31
5 ПанетоликосПанетоликос 1 33 7 9 17 32:53 -21 30
6 Ламиа 1964Ламиа 1964 33 5 14 14 23:53 -30 29
Испаѓање
7 Јоникос НикеаЈоникос Никеа 33 6 9 18 24:51 -27 27
Испаѓање
8 ЛевадиакосЛевадиакос 33 4 14 15 25:48 -23 26
Испаѓање