Распоред и резултати

Табели

Бразилерао Серија А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФламенгоФламенго 20 14 3 3 44:19 25 45
2 ПалмеирасПалмеирас 20 12 6 2 31:14 17 42
3 СантосСантос 20 11 4 5 30:22 8 37
4 ИнтернасионалИнтернасионал 20 11 3 6 26:17 9 36
5 КоринтијансКоринтијанс 20 9 8 3 23:13 10 35
6 Сау ПаулуСау Паулу 20 9 8 3 23:14 9 35
7 ГремиоГремио 1 20 8 7 5 30:22 8 31
8 БахиаБахиа 1 20 8 7 5 23:18 5 31
9 Атлетико ПаранаенсеАтлетико Паранаенсе 2 20 8 3 9 26:20 6 27
10 Атлетико МГАтлетико МГ 1 19 8 3 8 24:23 1 27
11 БотафогоБотафого 1 20 8 3 9 19:21 -2 27
12 ГојасГојас 3 20 7 3 10 20:32 -12 24
13 Васко да ГамаВаско да Гама 1 20 6 6 8 19:27 -8 24
14 КеараКеара 1 20 6 4 10 21:21 0 22
15 ФорталезаФорталеза 1 20 6 4 10 22:27 -5 22
16 ЦСА АЛЦСА АЛ 2 20 4 7 9 9:25 -16 19
17 ФлуминенсеФлуминенсе 1 20 5 3 12 21:32 -11 18
18 КрузеироКрузеиро 1 20 4 6 10 17:30 -13 18
19 ЧапекоенсеЧапекоенсе 20 3 5 12 17:33 -16 14
20 АваиАваи 19 2 7 10 10:25 -15 13

Pages