Распоред и резултати

Табели

Примера Дивизија, Почетен турнир
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Бока ЈуниорсБока Јуниорс 30 20 4 6 49:26 23 64
2 Сан ЛоренцоСан Лоренцо 30 18 7 5 44:20 24 61
3 Розарио ЦентралРозарио Централ 30 16 11 3 47:26 21 59
4 Расинг КлубРасинг Клуб 30 16 9 5 40:23 17 57
5 ИндепендиентеИндепендиенте 30 14 12 4 44:22 22 54
6 БелграноБелграно 30 14 9 7 33:23 10 51
7 Естудијантес де Ла ПлатаЕстудијантес де Ла Плата 1 30 14 9 7 34:28 6 51
8 БанфилдБанфилд 1 30 14 8 8 38:32 6 50
9 Ривер ПлатаРивер Плата 2 30 13 10 7 46:33 13 49
10 ТигреТигре 30 12 10 8 32:25 7 46
11 КилмешКилмеш 30 13 6 11 38:37 1 45
12 Химнасија и Есгрима Ла ПлатаХимнасија и Есгрима Ла Плата 30 12 8 10 41:38 3 44
13 Атлетико ЛанусАтлетико Ланус 1 30 10 12 8 33:29 4 42
14 Унион Санта ФеУнион Санта Фе 1 30 9 14 7 38:37 1 41
15 АлдосивиАлдосиви 30 11 7 12 37:40 -3 40
16 Њуелс олд бојсЊуелс олд бојс 30 10 10 10 27:30 -3 40
17 Сан Мартин де Сан ХуанСан Мартин де Сан Хуан 1 30 8 13 9 32:34 -2 37
18 ОлимпоОлимпо 1 30 8 12 10 23:26 -3 36
19 КолонКолон 2 30 7 13 10 26:31 -5 34
20 Аргентинос ЈуниорсАргентинос Јуниорс 1 30 8 9 13 30:38 -8 33
21 Дефенса и ХустисијаДефенса и Хустисија 1 30 8 8 14 27:31 -4 32
22 Годој КрузГодој Круз 30 8 8 14 32:40 -8 32
23 УраканУракан 1 30 6 12 12 29:37 -8 30
24 СармиентоСармиенто 1 30 7 9 14 24:34 -10 30
25 Атлетико ТемперлејАтлетико Темперлеј 1 30 6 12 12 19:29 -10 30
26 Нуева ЧукагоНуева Чукаго 2 30 7 8 15 29:38 -9 29
27 Велез СарсфилдВелез Сарсфилд 2 30 7 8 15 27:37 -10 29
28 Арсенал СарандиАрсенал Саранди 1 30 7 6 17 25:44 -19 27
29 Атлетико де РафаелаАтлетико де Рафаела 30 4 11 15 29:51 -22 23
30 Крусеро дел НортеКрусеро дел Норте 30 3 5 22 21:55 -34 14

Pages