АНКЕТА: Кои ќе бидат четвртфиналисти во Лигата на шампионите?

ЛШ

Ждрепката во Нион ги откри осминафиналните судири во Лигата на шампионите. Реал Мадрид и Ливерпул ќе играат меѓусебе во реприза од ланското финале, а ПСЖ и Баерн Минхен се очекува да одиграат нов фудбалски спектакл.

Прашањето е кој ќе се најде меѓу најдобрите осум на стариот континент. 

Poll Maker

 

PollMaker

 

Poll Maker

 

Poll Maker

 

Poll Creator

 

Poll Maker

 

PollMaker

 

PollMaker