Фотогалерија
Работнички стана најголемо разочарување, Вардар до бод во меч без притисок

ПМФЛ
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 РеноваРенова 3 2 2 0 0 3:1 2 6
2 Македонија Ѓорче ПетровМакедонија Ѓорче Петров 1 2 1 1 0 2:0 2 4
3 Академија ПандевАкадемија Пандев 1 2 1 1 0 1:0 1 4
4 РаботничкиРаботнички 2 2 1 0 1 3:2 1 3
5 Струга Трим ЉумСтруга Трим Љум 2 2 1 0 1 3:3 0 3
6 СилексСилекс 1 2 1 0 1 1:1 0 3
7 ШкупиШкупи 5 2 1 0 1 2:2 0 3
8 БорецБорец 1 2 0 1 1 0:2 -2 1
8 ВардарВардар 1 2 0 1 1 0:2 -2 1
10 ШкендијаШкендија 3 2 0 0 2 0:2 -2 0