ФОТОГАЛЕРИЈА: Киелце понижен, Вардар си поигра со тимот на Талант Душебаев

Лига на шампиони (М), Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ПортоПорто 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Мешков БрестМешков Брест 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Мотор ЗапорожјеМотор Запорожје 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ВардарВардар 0 0 0 0 0:0 0 0
1 КиелцеКиелце 0 0 0 0 0:0 0 0
1 МонпелјеМонпелје 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ВеспремВеспрем 0 0 0 0 0:0 0 0
1 КилКил 0 0 0 0 0:0 0 0