Фотогалерија
Барсегјан и Брда донесоа нова радост, Вардар не падна на „романтика“

ПМФЛ
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШкендијаШкендија 19 13 4 2 43:14 29 43
2 ВардарВардар 19 10 5 4 22:11 11 35
3 Академија ПандевАкадемија Пандев 19 10 3 6 23:14 9 33
4 РаботничкиРаботнички 19 8 3 8 27:29 -2 27
5 ШкупиШкупи 19 6 6 7 18:21 -3 24
6 РеноваРенова 1 19 5 7 7 20:25 -5 22
7 Македонија Ѓорче ПетровМакедонија Ѓорче Петров 1 19 5 6 8 22:29 -7 21
8 СилексСилекс 19 4 7 8 14:25 -11 19
9 ПобедаПобеда 19 5 3 11 15:25 -10 18
10 БеласицаБеласица 19 4 6 9 16:27 -11 18