Фотогалерија
Академија Пандев го сопна Вардар, Шкендија сега е многу далеку

ПМФЛ
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Македонија Ѓорче ПетровМакедонија Ѓорче Петров 1 1 0 0 2:0 2 3
1 ШкупиШкупи 1 1 0 0 2:0 2 3
3 Струга Трим ЉумСтруга Трим Љум 1 1 0 0 2:1 1 3
4 Академија ПандевАкадемија Пандев 1 1 0 0 1:0 1 3
4 РеноваРенова 1 1 0 0 1:0 1 3
6 РаботничкиРаботнички 1 0 0 1 1:2 -1 0
7 ШкендијаШкендија 1 0 0 1 0:1 -1 0
7 СилексСилекс 1 0 0 1 0:1 -1 0
9 БорецБорец 1 0 0 1 0:2 -2 0
9 ВардарВардар 1 0 0 1 0:2 -2 0