Распоред и резултати

Табели

СП (Ж), Група А
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 РоманијаРоманија 5 4 0 1 123 112 11 8
2 ФранцијаФранција 1 5 3 1 1 135 98 37 7
3 ШпанијаШпанија 1 5 3 1 1 135 109 26 7
4 СловенијаСловенија 2 5 3 0 2 138 134 4 6
5 АнголаАнгола 5 1 0 4 124 141 -17 2
6 ПарагвајПарагвај 5 0 0 5 95 156 -61 0
СП (Ж), Група Б
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ШведскаШведска 1 5 4 0 1 160 139 21 8
2 НорвешкаНорвешка 1 5 4 0 1 163 110 53 8
3 УнгаријаУнгарија 5 3 0 2 138 127 11 6
4 ЧешкаЧешка 5 2 0 3 134 147 -13 4
5 ПолскаПолска 5 2 0 3 144 145 -1 4
6 АргентинаАргентина 5 0 0 5 102 173 -71 0
СП (Ж), Група Ц
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 РусијаРусија 5 5 0 0 149 111 38 10
2 ДанскаДанска 5 3 0 2 142 120 22 6
3 ЈапонијаЈапонија 1 5 2 1 2 134 130 4 5
4 Црна ГораЦрна Гора 1 5 2 1 2 135 127 8 5
5 БразилБразил 5 1 2 2 110 119 -9 4
6 ТунисТунис 5 0 0 5 93 156 -63 0
СП (Ж), Група Д
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 СрбијаСрбија 1 5 3 2 0 159 121 38 8
2 ХоландијаХоландија 2 5 3 1 1 149 111 38 7
3 ГерманијаГерманија 2 5 3 1 1 120 95 25 7
4 Република КорејаРепублика Кореја 1 5 3 0 2 134 118 16 6
5 КамерунКамерун 5 0 1 4 105 150 -45 1
6 КинаКина 5 0 1 4 92 164 -72 1

Pages