Распоред и резултати

Табели

СП, Група А
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ФранцијаФранција 5 5 0 0 154 112 42 10
2 НорвешкаНорвешка 5 4 0 1 155 124 31 8
3 РусијаРусија 5 3 0 2 139 136 3 6
4 БразилБразил 5 2 0 3 121 146 -25 4
5 ПолскаПолска 5 1 0 4 115 125 -10 2
6 ЈапонијаЈапонија 5 0 0 5 120 161 -41 0
СП, Група Б
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ШпанијаШпанија 5 5 0 0 160 115 45 10
2 СловенијаСловенија 5 3 1 1 151 136 15 7
3 МакедонијаМакедонија 5 2 1 2 139 137 2 5
4 ИсландИсланд 5 1 2 2 128 121 7 4
5 ТунисТунис 5 1 2 2 144 144 0 4
6 АнголаАнгола 5 0 0 5 122 191 -69 0
СП, Група Ц
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ГерманијаГерманија 5 5 0 0 159 107 52 10
2 ХрватскаХрватска 5 4 0 1 148 126 22 8
3 БелорусијаБелорусија 2 5 2 0 3 134 145 -11 4
4 УнгаријаУнгарија 1 5 2 0 3 147 138 9 4
5 Саудиска АрабијаСаудиска Арабија 1 5 1 0 4 123 157 -34 2
6 ЧилеЧиле 2 5 1 0 4 122 160 -38 2
СП, Група Д
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ДанскаДанска 5 5 0 0 157 130 27 10
2 ШведскаШведска 5 4 0 1 162 111 51 8
3 ЕгипетЕгипет 5 3 0 2 138 143 -5 6
4 КатарКатар 5 2 0 3 127 129 -2 4
5 АргентинаАргентина 1 5 1 0 4 108 137 -29 2
6 БахреинБахреин 1 5 0 0 5 110 152 -42 0

Pages