Распоред и резултати

Табели

ЕП, Група А
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 СловенијаСловенија 5 5 0 0 446 384 62 10
2 ФинскаФинска 1 5 4 0 1 426 408 18 9
3 ФранцијаФранција 1 5 3 0 2 450 422 28 8
4 ГрцијаГрција 1 5 2 0 3 421 400 21 7
5 ПолскаПолска 1 5 1 0 4 411 414 -3 6
6 ИсландИсланд 5 0 0 5 355 481 -126 5
ЕП, Група Б
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ЛитванијаЛитванија 5 4 0 1 426 359 67 9
2 ГерманијаГерманија 5 3 0 2 355 346 9 8
3 ИталијаИталија 5 3 0 2 346 322 24 8
4 УкраинаУкраина 2 5 2 0 3 367 392 -25 7
5 ГрузијаГрузија 1 5 2 0 3 390 394 -4 7
6 ИзраелИзраел 1 5 1 0 4 358 429 -71 6
ЕП, Група Ц
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ШпанијаШпанија 5 5 0 0 449 303 146 10
2 ХрватскаХрватска 5 4 0 1 397 336 61 9
3 Црна ГораЦрна Гора 5 3 0 2 378 367 11 8
4 УнгаријаУнгарија 5 2 0 3 335 370 -35 7
5 ЧешкаЧешка 5 1 0 4 356 441 -85 6
6 РоманијаРоманија 5 0 0 5 316 414 -98 5
ЕП, Група Д
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 СрбијаСрбија 5 4 0 1 400 353 47 9
2 ЛетонијаЛетонија 5 4 0 1 444 396 48 9
3 РусијаРусија 5 4 0 1 378 366 12 9
4 ТурцијаТурција 5 2 0 3 388 380 8 7
5 БелгијаБелгија 5 1 0 4 353 410 -57 6
6 Велика БританијаВелика Британија 5 0 0 5 390 448 -58 5

Pages