Распоред и резултати

Табели

Примера
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 БарселонаБарселона 6 6 0 0 20 2 18 18
2 Атлетико МадридАтлетико Мадрид 1 6 4 2 0 12 4 8 14
3 СевиљаСевиља 1 6 4 1 1 7 3 4 13
4 Реал МадридРеал Мадрид 4 6 3 2 1 11 6 5 11
5 ВаленсијаВаленсија 1 5 2 3 0 9 3 6 9
6 ЛевантеЛеванте 1 5 2 3 0 8 4 4 9
7 Реал СосиедадРеал Сосиедад 1 5 3 0 2 11 10 1 9
8 БетисБетис 1 5 3 0 2 6 7 -1 9
9 Атлетик БилбаоАтлетик Билбао 1 6 2 2 2 7 6 1 8
10 ЕспањолЕспањол 6 6 2 2 2 7 9 -2 8
11 ВиљареалВиљареал 2 5 2 1 2 6 5 1 7
12 ЛеганесЛеганес 1 5 2 1 2 3 3 0 7
13 Лас ПалмасЛас Палмас 1 5 2 0 3 5 8 -3 6
14 ЕибарЕибар 1 5 2 0 3 3 10 -7 6
15 ХетафеХетафе 1 5 1 2 2 4 5 -1 5
16 ЏиронаЏирона 1 6 1 2 3 3 8 -5 5
17 Селта ВигоСелта Виго 5 1 1 3 6 8 -2 4
18 Депортиво Ла КоруњаДепортиво Ла Коруња 6 1 1 4 7 15 -8 4
19 МалагаМалага 1 6 0 1 5 4 14 -10 1
20 АлавесАлавес 1 6 0 0 6 1 10 -9 0

Pages