Распоред и резултати

Табели

ПМФЛ
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ВардарВардар 19 13 5 1 34 10 24 44
2 ШкендијаШкендија 19 12 4 3 36 19 17 40
3 РаботничкиРаботнички 1 19 9 4 6 30 20 10 31
4 ПелистерПелистер 1 19 8 6 5 22 13 9 30
5 РеноваРенова 1 19 6 8 5 16 14 2 26
6 СилексСилекс 1 19 5 9 5 19 22 -3 24
7 ПобедаПобеда 1 19 3 7 9 18 29 -11 16
8 ШкупиШкупи 1 19 3 7 9 10 21 -11 16
9 Македонија Ѓорче ПетровМакедонија Ѓорче Петров 19 3 6 10 16 36 -20 15
10 Брегалница ШтипБрегалница Штип 19 1 8 10 13 30 -17 11

Pages