Распоред и резултати

Табели

Серија A
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 НаполиНаполи 13 11 2 0 34 9 25 35
2 ИнтерИнтер 1 13 10 3 0 25 9 16 33
3 ЈувентусЈувентус 1 13 10 1 2 37 14 23 31
4 РомаРома 1 12 10 0 2 23 8 15 30
5 ЛациоЛацио 1 12 9 1 2 32 14 18 28
6 СампдоријаСампдорија 12 8 2 2 27 15 12 26
7 МиланМилан 13 6 1 6 19 18 1 19
8 ТориноТорино 13 4 6 3 18 20 -2 18
9 ФиорентинаФиорентина 13 5 2 6 22 18 4 17
10 БолоњаБолоња 2 13 5 2 6 14 17 -3 17
11 КиевоКиево 13 4 5 4 15 20 -5 17
12 АталантаАталанта 2 13 4 4 5 19 18 1 16
13 КаљариКаљари 1 13 5 0 8 12 21 -9 15
14 УдинезеУдинезе 1 12 4 0 8 18 23 -5 12
15 КротонеКротоне 13 3 3 7 11 24 -13 12
16 СасуолоСасуоло 1 13 3 2 8 8 22 -14 11
17 СПАЛСПАЛ 1 13 2 4 7 11 21 -10 10
18 ЏеноваЏенова 13 2 3 8 11 19 -8 9
19 ВеронаВерона 13 1 3 9 10 29 -19 6
20 БеневентоБеневенто 13 0 0 13 6 33 -27 0

Pages