Распоред и резултати

Табели

У21 ЕП Квалификации Група 1
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ХрватскаХрватска 5 4 1 0 16 3 13 13
2 ГрцијаГрција 5 4 1 0 15 2 13 13
3 БелорусијаБелорусија 5 2 1 2 6 6 0 7
4 ЧешкаЧешка 4 2 1 1 8 8 0 7
5 МолдавијаМолдавија 6 1 0 5 5 16 -11 3
6 Сан МариноСан Марино 5 0 0 5 1 16 -15 0
У21 ЕП Квалификации Група 2
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ШпанијаШпанија 4 4 0 0 11 2 9 12
2 Северна ИрскаСеверна Ирска 5 3 1 1 8 5 3 10
3 ИсландИсланд 5 2 1 2 7 6 1 7
4 АлбанијаАлбанија 5 1 3 1 4 4 0 6
5 СловачкаСловачка 5 2 0 3 5 12 -7 6
6 ЕстонијаЕстонија 6 0 1 5 6 12 -6 1
У21 ЕП Квалификации Група 3
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ДанскаДанска 5 4 0 1 20 5 15 12
2 ПолскаПолска 5 3 2 0 13 6 7 11
3 Фарски ОстровиФарски Острови 5 1 2 2 6 10 -4 5
4 ГрузијаГрузија 5 1 1 3 6 13 -7 4
5 ФинскаФинска 4 0 3 1 6 11 -5 3
6 ЛитванијаЛитванија 4 1 0 3 3 9 -6 3
У21 ЕП Квалификации Група 4
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 АнглијаАнглија 5 4 1 0 10 2 8 13
2 ХоландијаХоландија 5 2 2 1 13 4 9 8
3 УкраинаУкраина 5 2 2 1 10 4 6 8
4 ШкотскаШкотска 5 2 1 2 6 6 0 7
5 ЛетонијаЛетонија 6 0 3 3 2 10 -8 3
6 АндораАндора 4 0 1 3 0 15 -15 1
У21 ЕП Квалификации Група 5
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ГерманијаГерманија 5 4 0 1 20 6 14 12
2 ИрскаИрска 5 3 1 1 9 3 6 10
3 НорвешкаНорвешка 6 2 2 2 7 8 -1 8
4 ИзраелИзраел 5 2 1 2 9 10 -1 7
5 КосовоКосово 6 2 1 3 6 8 -2 7
6 АзербејџанАзербејџан 5 0 1 4 3 19 -16 1
У21 ЕП Квалификации Група 6
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 БелгијаБелгија 6 4 2 0 10 5 5 14
2 ШведскаШведска 4 2 2 0 10 4 6 8
3 УнгаријаУнгарија 4 2 2 0 6 3 3 8
4 КипарКипар 6 2 0 4 7 13 -6 6
5 ТурцијаТурција 5 1 2 2 3 4 -1 5
6 МалтаМалта 5 0 0 5 3 10 -7 0
У21 ЕП Квалификации Група 7
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 СрбијаСрбија 5 5 0 0 13 3 10 15
2 РусијаРусија 5 3 1 1 8 4 4 10
3 АвстријаАвстрија 5 3 0 2 13 4 9 9
4 ЕрменијаЕрменија 7 2 1 4 5 11 -6 7
5 ГибралтарГибралтар 6 1 0 5 1 14 -13 3
6 МакедонијаМакедонија 4 1 0 3 3 7 -4 3
У21 ЕП Квалификации Група 8
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 РоманијаРоманија 6 3 3 0 9 3 6 12
2 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 5 3 0 2 14 5 9 9
3 ПортугалијаПортугалија 4 2 1 1 6 5 1 7
4 ВелсВелс 5 2 1 2 6 7 -1 7
5 ШвајцаријаШвајцарија 6 2 1 3 5 8 -3 7
6 ЛихтенштајнЛихтенштајн 4 0 0 4 1 13 -12 0
У21 ЕП Квалификации Група 9
ОН П Н И Г+ Г- ГР Б
1 ФранцијаФранција 5 5 0 0 15 5 10 15
2 СловенијаСловенија 5 3 1 1 10 6 4 10
3 КазахстанКазахстан 5 1 3 1 7 9 -2 6
4 БугаријаБугарија 5 1 2 2 6 8 -2 5
5 ЛуксембургЛуксембург 5 1 1 3 6 9 -3 4
6 Црна ГораЦрна Гора 5 0 1 4 4 11 -7 1

Pages